ORC - B - Blauw Race 8

Starttijd: 31-3-2019  11:35:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-M 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8118 kees keetels, Archambault, A31
CSi Rakker
1 1,0 13:59:00,0 2:24:00,0 2:51:43,0 =GT * 1,1925
8137 Theo van de Lande, jeanneau, Sun Fast 32 1
Cool 'n Fast
2 2,0 14:13:59,0 2:38:59,0 2:57:08,0 =GT * 1,1142
3833 Ger Bayens, J-Boats , J-33
Jimp
3 3,0 14:06:06,0 2:31:06,0 2:57:17,0 =GT * 1,1733
6140 Cees Verwijmeren, Jeanneau, Sun fast 32
Farouche
4 4,0 14:16:19,0 2:41:19,0 2:58:12,0 =GT * 1,1047
7855 Cees Verhoef, Winner, 1010
Slartibartfast
5 5,0 14:13:18,0 2:38:18,0 2:58:46,0 =GT * 1,1293
8796 Harold Wijgers, Beneteau, First 31.7
DUE
6 6,0 14:16:40,0 2:41:40,0 3:00:45,0 =GT * 1,1180
7368 Marcel van den Heuvel, Bavaria, 38
Westenwind
7 7,0 14:15:00,0 2:40:00,0 3:10:10,0 =GT * 1,1885
5954 Luc Oomen, J-boats, J/92
Jinx
8 8,0 14:22:30,0 2:47:30,0 3:17:43,0 =GT * 1,1804
8639 Nico Karper, Jeanneau, 36i
Pur Sang
9 9,0 14:24:04,0 2:49:04,0 3:19:20,0 =GT * 1,1790
5858 Adriaan den Hollander, Jeanneau, SunShine 38
Dutchdiva
dnf 12,0        
4457 Jan Govers, J-boats, J35
JanBoel
dsq 12,0        
 


VJ1 - D - Geel Race 8

Starttijd: 31-3-2019  11:45:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6587 Kees Horrevoets, Jeanneau, Sun Fast 32
Fast Too
1 1,0 14:05:08,0 2:20:08,0 2:05:42,0 =GT * 0,8970
NED 700 Ben van Oorschot, Dehler, Optima 92
Bommelaar
2 2,0 14:19:46,0 2:34:46,0 2:07:41,0 =GT * 0,8250
NED 238 Hans Westerbeek, Pettycrows, Draak
Eckhard
3 3,0 14:24:26,0 2:39:26,0 2:10:21,0 =GT * 0,8176
NED 7263 Jeroen Janse, Dufour, 34
Madam Mikmak
4 4,0 14:08:33,0 2:23:33,0 2:10:38,0 =GT * 0,9100
DEN 143 Bert van der Hoeff, Elvström, H-boot
Maggie
5 5,0 14:23:56,0 2:38:56,0 2:10:58,0 =GT * 0,8240
NED 8468 Peter Kreijsig, VJ1
Lotus
6 6,0 14:23:28,0 2:38:28,0 2:12:19,0 =GT * 0,8350
D 28 Jan Broeken, Dehler, 28
Anne
7 7,0 14:27:48,0 2:42:48,0 2:13:00,0 =GT * 0,8170
NED 6618 Silvester de Bruin, Promocap Finland, TEMPO
Finnish
8 8,0 14:23:18,0 2:38:18,0 2:17:10,0 =GT * 0,8665
BOR 15 Tom Goverde, Dufour, 2800
Pino
9 9,0 14:43:26,0 2:58:26,0 2:25:25,0 =GT * 0,8150
NED 338 Ron Blaas, Kelt, 800
Beagle
10 10,0 14:41:06,0 2:56:06,0 2:26:36,0 =GT * 0,8325
BOE 4 Maxime Madder, Jeanneau, SO 34.2
Marlie
11 11,0 14:37:46,0 2:52:46,0 2:26:51,0 =GT * 0,8500
BOE 8 Erik van Dijk, Kelt, 900
Mevrouw Van Dijk
12 12,0 14:51:23,0 3:06:23,0 2:32:50,0 =GT * 0,8200
W 14 Nico van de Steenoven, Waarschip, 900
Pieternel
13 13,0 15:06:45,0 3:21:45,0 2:49:28,0 =GT * 0,8400
 


VJ2 - E - Wit Race 8

Starttijd: 31-3-2019  11:50:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BOE 32 Jan Berkvens, jeanneau, sun 2000
out of the blue
1 1,0 14:05:13,0 2:15:13,0 1:40:52,0 =GT * 0,7460
BOE 51 Frans van Oorschot, Beneteau, First 211
Yellow Weasel
2 2,0 14:00:12,0 2:10:12,0 1:43:31,0 =GT * 0,7950
BOR 7 Carel de Laat, Beneteau, Oceanis 300
Jut Jar
3 3,0 14:05:20,0 2:15:20,0 1:44:53,0 =GT * 0,7750
BOE 18 Olav Cox, Beneteau, First
Urgje
4 4,0 14:19:29,0 2:29:29,0 1:46:36,0 =GT * 0,7131
BOE 24 Ad Weterings, waarschip, 725
witte juffer
5 5,0 14:20:02,0 2:30:02,0 1:54:29,0 =GT * 0,7630
BOR 42 Norbert Snijers, Aloa 27 SC, 27 SC
Blue Note
6 6,0 14:22:21,0 2:32:21,0 1:55:20,0 =GT * 0,7570
BOE 9 Rob Zwart, Eyghtene, 24
Calimero
dns 8,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl