Uitslag ORC ORC Triple Number

 
No Zeilno Naam Punten 1
1 8118 kees Keetels, Archambault, A31
Rakker
1,0 1
2 8796 Harold Wijgers, Beneteau, First 31.7
DUE
2,0 2
3 6140 Cees Verwijmeren, Jeanneau , Sun fast 32
Farouche
3,0 3
4 8137 Theo van de Lande, jeanneau, Sun Fast 32i
Cool n' Fast
4,0 4
5 7368 Marcel vd Heuvel, Bavaria, 38
Westenwind
5,0 5
6 8757 Peter Gilde, Beneteau, First 31.7
Whistler
6,0 6
7 7427 Alex van Erning & Ric van Sloo, Beneteau, First 31.7
Best Friend
7,0 7
8 7263 Pieter van der Werf, Dufour, 34
Madam Mikmak
10,0 dnc
8 7855 cees verhoef, winner, 1010
Slartibartfast
10,0 dnc
 


Uitslag SportGen ORC ToT Offshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 8120 Leo Middelkoop, Cork, 1720
Friends
2,0 1 1
2 8720 stefan kruijswijk, Cork, 1720
splashtest
5,0 3 2
3 8128 Team Zeilen op zaterdag, Cork, 1720
Help!!!
6,0 2 4
4 7035 Johan Kaasjager, Pro 25,
Pink Panther
7,0 4 3
5 8772 Geert Middel, Bull, 7000
Tantivy
14,0 dnc dnc
5 7943 Leo Spierings, Antrim, Ultimate 27
Never Ready
14,0 dnc dnc
 


Uitslag SportSpi ORC ToT Offshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 NED 1284 Peter van Doornmalen, J-Boats, J-22
GAP
2,0 1 1
2 NED 2900 Peter Sluimer, Minitonner,
Speedy G
5,0 2 3
3 NED 6 Naomi Jansen, J-Boats, J-24
Raspberry Mojito
6,0 4 2
4 NED 1295 Toon Keijzer, J-Boats, J-22
All That Jazz
7,0 3 4
5 NED 5155 Rob van den Boogaard, Victoire , V 24
River Monster
11,0 6 5
6 NED 9007 Roel van Rijckevorsel, Jeanneau, JOD24
Blue Bird
11,0 5 6
7 BOE 118 Ton van Oorschot, J, J22
Jabulani
15,0 7 8
8 ZEI 6 Koen de Nooijer, Beneteau, Platu 25
Phantom
16,0 9 7
9 NED 5 Gert van den Brink, J-Boats, J-24
Mojito
19,0 8 ret
10 NED 1511 Medard Dellaert, J-Boats, J-22
Kataplult Camiel Dellaert beel
22,0 dnc dnc
 


Uitslag VJ1 ORC ToT Offshore

 
No Zeilno Naam Punten 1
1 NED 6618 Silvester de Bruin, Promocap Finland, TEMPO
Finnish
1,0 1
2 NED 238 Hans Westerbeek, Pettycrows, Draak
Eckhard
2,0 2
3 D 28 jan broeken, Dehler, 28
Anne
3,0 3
4 ZEI 700 Ben van Oorschot, Dehler, Optima92
Bommelaar
4,0 4
5 BOE 15 Tom Goverde, Dufour , 2800
Pino
5,0 5
6 NED 8249 Gejo Heijkants, Beneteau, First 25.7
Impala
6,0 6
7 NED 8468 Peter Kreijsig, Jeanneau, Sun Odyssey 29.2
Lotus
7,0 7
8 NED 2587 Niels Kamphuis, Kalik, 33
Sandettie
8,0 8
9 BOE 4 Maxime Madder, Jeanneau, SO 34.2
Marlie
9,0 9
10 NED 5954 Luc Oomen, J-Boats, J92
Jinx
10,0 10
11 BOE 8 Gerrit Overmans, Dufour 32 classic, Zeilboot
Zephyr
11,0 11
12 BOE 88 Alphons van de Ven, J-Boats, J-24
Jalapeno
14,0 dsq
13 DEN 143 Bert van der Hoeff, Elvstrom, H-boot
Maggie
14,0 dnc
 


Uitslag VJ2 ORC ToT Offshore

 
No Zeilno Naam Punten 1
1 NED 5138 jack de been, friendship, 22
Strūzer
1,0 1
2 BOE 9 Wim Janssen, Feeling, 226
Tjoep
2,0 2
3 BOE 51 Frans van Oorschot, Beneteau, First 211
Yellow Weasel
3,0 3
4 ZEI 411 Alfred van rijckevorsel, Kelt, 620
Out of the blue
4,0 4
5 BOE 32 Jan Berkvens, Jeanneau, Sun 2000
Out of the blue
5,0 5
6 BOR 7 Carel de Laat, Beneteau, Oceanis 300
JutJar
6,0 6
7 BOE 18 Olav Cox, Beneteau, First 18
Urgje
7,0 7
8 BOE 3 Sebastiaan Ike, Kelt, 620
Voldaan
8,0 8
9 BOR 42 Norbert Snijers, Aloa, 27
Blue Note
9,0 9
10 BOE 2 Henk Dolleman, Etap, 22
Kantjil
10,0 10
11 BOE 20 Michel van der Sanden, Beneteau, First 20
Boot Zonder Naam
13,0 dnc
11 BOE 10 Jurgen van Aken, Tirion, 21
team MJZ
13,0 dnc
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl