ORC Race 1

Starttijd: 27-10-2019  11:40:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-M 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8118 kees Keetels, Archambault, A31
Rakker
1 1,0 14:19:44,0 2:39:44,0 3:09:52,0 =GT * 1,1887
8796 Harold Wijgers, Beneteau, First 31.7
DUE
2 2,0 14:36:56,0 2:56:56,0 3:17:30,0 =GT * 1,1162
6140 Cees Verwijmeren, Jeanneau , Sun fast 32
Farouche
3 3,0 14:40:18,0 3:00:18,0 3:19:10,0 =GT * 1,1046
8137 Theo van de Lande, jeanneau, Sun Fast 32i
Cool n' Fast
4 4,0 14:39:04,0 2:59:04,0 3:19:43,0 =GT * 1,1153
7368 Marcel vd Heuvel, Bavaria, 38
Westenwind
5 5,0 14:29:08,0 2:49:08,0 3:29:04,0 =GT * 1,2361
8757 Peter Gilde, Beneteau, First 31.7
Whistler
6 6,0 14:53:25,0 3:13:25,0 3:35:51,0 =GT * 1,1160
7427 Alex van Erning & Ric van Sloo, Beneteau, First 31.7
Best Friend
7 7,0 15:18:28,0 3:38:28,0 4:10:30,0 =GT * 1,1466
7263 Pieter van der Werf, Dufour, 34
Madam Mikmak
dnc 10,0        
7855 cees verhoef, winner, 1010
Slartibartfast
dnc 10,0        
 


SportGen Race 1

Starttijd: 27-10-2019  11:35:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8120 Leo Middelkoop, Cork, 1720
Friends
1 1,0 12:34:02,0 59:02,0 56:47,0 =GT * 0,9620
8128 Team Zeilen op zaterdag, Cork, 1720
Help!!!
2 2,0 12:36:07,0 1:01:07,0 58:48,0 =GT * 0,9620
8720 stefan kruijswijk, Cork, 1720
splashtest
3 3,0 12:36:56,0 1:01:56,0 59:35,0 =GT * 0,9620
7035 Johan Kaasjager, Pro 25,
Pink Panther
4 4,0 12:32:24,0 57:24,0 1:00:10,0 =GT * 1,0481
8772 Geert Middel, Bull, 7000
Tantivy
dnc 7,0        
7943 Leo Spierings, Antrim, Ultimate 27
Never Ready
dnc 7,0        
 


SportGen Race 2

Starttijd: 27-10-2019  12:50:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8120 Leo Middelkoop, Cork, 1720
Friends
1 1,0 13:51:55,0 1:01:55,0 59:34,0 =GT * 0,9620
8720 stefan kruijswijk, Cork, 1720
splashtest
2 2,0 13:54:32,0 1:04:32,0 1:02:05,0 =GT * 0,9620
7035 Johan Kaasjager, Pro 25,
Pink Panther
3 3,0 13:50:18,0 1:00:18,0 1:03:12,0 =GT * 1,0481
8128 Team Zeilen op zaterdag, Cork, 1720
Help!!!
4 4,0 13:57:20,0 1:07:20,0 1:04:46,0 =GT * 0,9620
8772 Geert Middel, Bull, 7000
Tantivy
dnc 7,0        
7943 Leo Spierings, Antrim, Ultimate 27
Never Ready
dnc 7,0        
 


SportSpi Race 1

Starttijd: 27-10-2019  11:45:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 1284 Peter van Doornmalen, J-Boats, J-22
GAP
1 1,0 12:31:24,0 46:24,0 38:41,0 =GT * 0,8338
NED 2900 Peter Sluimer, Minitonner,
Speedy G
2 2,0 12:35:45,0 50:45,0 42:00,0 =GT * 0,8275
NED 1295 Toon Keijzer, J-Boats, J-22
All That Jazz
3 3,0 12:36:48,0 51:48,0 43:11,0 =GT * 0,8338
NED 6 Naomi Jansen, J-Boats, J-24
Raspberry Mojito
4 4,0 12:35:41,0 50:41,0 43:34,0 =GT * 0,8595
NED 9007 Roel van Rijckevorsel, Jeanneau, JOD24
Blue Bird
5 5,0 12:35:42,0 50:42,0 43:56,0 =GT * 0,8666
NED 5155 Rob van den Boogaard, Victoire , V 24
River Monster
6 6,0 12:35:51,0 50:51,0 43:59,0 =GT * 0,8650
BOE 118 Ton van Oorschot, J, J22
Jabulani
7 7,0 12:39:30,0 54:30,0 45:27,0 =GT * 0,8338
NED 5 Gert van den Brink, J-Boats, J-24
Mojito
8 8,0 12:38:00,0 53:00,0 45:33,0 =GT * 0,8595
ZEI 6 Koen de Nooijer, Beneteau, Platu 25
Phantom
9 9,0 12:34:02,0 49:02,0 45:53,0 =GT * 0,9359
NED 1511 Medard Dellaert, J-Boats, J-22
Kataplult Camiel Dellaert beel
dnc 11,0        
 


SportSpi Race 2

Starttijd: 27-10-2019  12:55:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 1284 Peter van Doornmalen, J-Boats, J-22
GAP
1 1,0 13:42:15,0 47:15,0 39:24,0 =GT * 0,8338
NED 6 Naomi Jansen, J-Boats, J-24
Raspberry Mojito
2 2,0 13:42:37,0 47:37,0 40:56,0 =GT * 0,8595
NED 2900 Peter Sluimer, Minitonner,
Speedy G
3 3,0 13:46:22,0 51:22,0 42:30,0 =GT * 0,8275
NED 1295 Toon Keijzer, J-Boats, J-22
All That Jazz
4 4,0 13:46:37,0 51:37,0 43:02,0 =GT * 0,8338
NED 5155 Rob van den Boogaard, Victoire , V 24
River Monster
5 5,0 13:44:58,0 49:58,0 43:13,0 =GT * 0,8650
NED 9007 Roel van Rijckevorsel, Jeanneau, JOD24
Blue Bird
6 6,0 13:45:15,0 50:15,0 43:33,0 =GT * 0,8666
ZEI 6 Koen de Nooijer, Beneteau, Platu 25
Phantom
7 7,0 13:42:52,0 47:52,0 44:48,0 =GT * 0,9359
BOE 118 Ton van Oorschot, J, J22
Jabulani
8 8,0 13:49:07,0 54:07,0 45:07,0 =GT * 0,8338
NED 1511 Medard Dellaert, J-Boats, J-22
Kataplult Camiel Dellaert beel
dnc 11,0        
NED 5 Gert van den Brink, J-Boats, J-24
Mojito
ret 11,0        
 


VJ1 Race 1

Starttijd: 27-10-2019  11:50:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6618 Silvester de Bruin, Promocap Finland, TEMPO
Finnish
1 1,0 14:34:25,0 2:44:25,0 2:22:13,0 =GT * 0,8650
NED 238 Hans Westerbeek, Pettycrows, Draak
Eckhard
2 2,0 14:43:01,0 2:53:01,0 2:22:33,0 =GT * 0,8239
D 28 jan broeken, Dehler, 28
Anne
3 3,0 14:47:17,0 2:57:17,0 2:24:50,0 =GT * 0,8170
ZEI 700 Ben van Oorschot, Dehler, Optima92
Bommelaar
4 4,0 14:49:55,0 2:59:55,0 2:28:26,0 =GT * 0,8250
BOE 15 Tom Goverde, Dufour , 2800
Pino
5 5,0 14:56:15,0 3:06:15,0 2:30:52,0 =GT * 0,8100
NED 8249 Gejo Heijkants, Beneteau, First 25.7
Impala
6 6,0 15:05:27,0 3:15:27,0 2:41:21,0 =GT * 0,8255
NED 8468 Peter Kreijsig, Jeanneau, Sun Odyssey 29.2
Lotus
7 7,0 15:03:44,0 3:13:44,0 2:41:30,0 =GT * 0,8336
NED 2587 Niels Kamphuis, Kalik, 33
Sandettie
8 8,0 14:49:53,0 2:59:53,0 2:42:58,0 =GT * 0,9060
BOE 4 Maxime Madder, Jeanneau, SO 34.2
Marlie
9 9,0 15:03:39,0 3:13:39,0 2:43:38,0 =GT * 0,8450
NED 5954 Luc Oomen, J-Boats, J92
Jinx
10 10,0 14:45:29,0 2:55:29,0 2:48:33,0 =GT * 0,9605
BOE 8 Gerrit Overmans, Dufour 32 classic, Zeilboot
Zephyr
11 11,0 15:15:53,0 3:25:53,0 2:56:27,0 =GT * 0,8570
BOE 88 Alphons van de Ven, J-Boats, J-24
Jalapeno
dsq 14,0        
DEN 143 Bert van der Hoeff, Elvstrom, H-boot
Maggie
dnc 14,0        
 


VJ2 Race 1

Starttijd: 27-10-2019  11:55:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 5138 jack de been, friendship, 22
Strūzer
1 1,0 14:02:14,0 2:07:14,0 1:35:26,0 =GT * 0,7500
BOE 9 Wim Janssen, Feeling, 226
Tjoep
2 2,0 14:11:31,0 2:16:31,0 1:42:07,0 =GT * 0,7480
BOE 51 Frans van Oorschot, Beneteau, First 211
Yellow Weasel
3 3,0 14:04:13,0 2:09:13,0 1:43:22,0 =GT * 0,8000
ZEI 411 Alfred van rijckevorsel, Kelt, 620
Out of the blue
4 4,0 14:16:32,0 2:21:32,0 1:44:02,0 =GT * 0,7350
BOE 32 Jan Berkvens, Jeanneau, Sun 2000
Out of the blue
5 5,0 14:16:44,0 2:21:44,0 1:45:44,0 =GT * 0,7460
BOR 7 Carel de Laat, Beneteau, Oceanis 300
JutJar
6 6,0 14:16:52,0 2:21:52,0 1:54:12,0 =GT * 0,8050
BOE 18 Olav Cox, Beneteau, First 18
Urgje
7 7,0 14:40:41,0 2:45:41,0 1:55:59,0 =GT * 0,7000
BOE 3 Sebastiaan Ike, Kelt, 620
Voldaan
8 8,0 14:50:23,0 2:55:23,0 2:08:54,0 =GT * 0,7350
BOR 42 Norbert Snijers, Aloa, 27
Blue Note
9 9,0 14:42:43,0 2:47:43,0 2:09:09,0 =GT * 0,7700
BOE 2 Henk Dolleman, Etap, 22
Kantjil
10 10,0 15:12:37,0 3:17:37,0 2:19:19,0 =GT * 0,7050
BOE 20 Michel van der Sanden, Beneteau, First 20
Boot Zonder Naam
dnc 13,0        
BOE 10 Jurgen van Aken, Tirion, 21
team MJZ
dnc 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl