ORC Race 2

Starttijd: 19-11-2023  11:20:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 8118 Kees keetels, archambault, A31
CSi Rakker
1 1,0 13:22:33,0 2:02:33,0 2:24:51,0 =GT * 1,1819
NED 7263 Pieter van der Werf, Dufour 34 ,
Madam Mikma
2 2,0 13:37:19,0 2:17:19,0 2:40:59,0 =GT * 1,1723
NED 8796 Harold Wijgers, Beneteau, First 31.7
DUE
3 3,0 13:48:37,0 2:28:37,0 2:48:50,0 =GT * 1,1360
NED 7943 Leo Spierings, Antrim, Ultimate 27
Never Ready
4 4,0 13:34:25,0 2:14:25,0 2:52:31,0 =GT * 1,2834
NED 8137 Theo van de Lande, Jeanneau, Sun Fast 32i
Cool 'n Fast
5 5,0 14:00:08,0 2:40:08,0 3:01:39,0 =GT * 1,1344
NED 7368 Marcel vd Heuvel, Bavaria , 38
WestenWind
dnf 10,0        
NED 5383 Twan de Loos, Janneau, Sunfast 36
Last Tango
dnf 10,0        
NED 5769 Theo Bakker, Simonis, Whitbread 30
Enzo
dnc 10,0        
BEL 7757 Bert de Mare, ORC
Hang Tran
dnc 10,0        
 


VJ1 Race 2

Starttijd: 19-11-2023  12:15:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BOE 11 Cees Verwijmeren, Jeanneau, Sun Odyssey 45 DS
White Eagle
1 1,0 13:56:48,0 1:41:48,0 1:39:15,0 =GT * 0,9750
NED 6140 Jan Broeken, Jeanneau, Sun Fast 32
Farouche
2 2,0 14:06:16,0 1:51:16,0 1:40:22,0 =GT * 0,9020
NED 9524 Joost Landman, Archambault, Sprint 95
Furie
3 3,0 14:00:52,0 1:45:52,0 1:42:31,0 =GT * 0,9683
BOE 8 Richard van der Koppel, Albin, Accent 26
AVA
4 4,0 14:41:06,0 2:26:06,0 1:57:09,0 =GT * 0,8019
DEN 143 Bert van der Hoeff, Elvstrom, H-boat
Maggie
dns 10,0        
NED 8249 Gejo Heijkants, Beneteau , First 25.7
Impala
dns 10,0        
BOE 9 Ronald Beltz, Jeanneau , 40.3
PerfectDay
dns 10,0        
ZEI 700 Ben van Oorschot, Dehler, Optima 92
Bommelaar
dnc 10,0        
BOE 1 Tom Goverde, Beneteau, First 31.7
La Segesse
dnc 10,0        
 


VJ2 Race 2

Starttijd: 19-11-2023  11:50:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BOR 7 Carel de Laat, Beneteau, Oceanis 300
JutJar
1 1,0 13:31:54,0 1:41:54,0 1:18:58,0 =GT * 0,7750
ZEI 770 Marino Couwenberg, Friendship, 22
Bert
2 2,0 13:36:02,0 1:46:02,0 1:19:00,0 =GT * 0,7450
BOE 5 Wim Janssen, Feeling 226,
Tjoep
3 3,0 13:38:07,0 1:48:07,0 1:20:52,0 =GT * 0,7480
BOE 32 Jan Berkvens, Jeanneau, Sun 2000
Out of the Blue
4 4,0 13:39:24,0 1:49:24,0 1:21:37,0 =GT * 0,7460
BOE 18 Olav Cox, Beneteau, First 18
Urgje
5 5,0 13:45:42,0 1:55:42,0 1:23:07,0 =GT * 0,7184
NED 38 Jurgen van Aken, Tirion, 21
Team MJZ
dnf 12,0        
BOE 6 Yvonne Mermans, Jeanneau, Sun Odessy 29.2
Mrs Jones
dns 12,0        
BOE 2 Henk Dolleman, Etap 22, kajuitzeiljacht
Kantjil
dnc 12,0        
BOE 20 michel van der sanden, beneteau, first 20
jacht zonder naam
dnc 12,0        
BOE 10 Ton van Ooorschot, Friendship,22
sol et vita
dnc 12,0        
BOE 12 Alexander Hermanns, VJ2
Kaizen
dnc 12,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2023, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl