ORC Race 4

Starttijd: 14-1-2024  11:30:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-M 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 8118 Kees keetels, archambault, A31
CSi Rakker
1 1,0 13:57:01,0 2:27:01,0 2:34:57,0 =GT * 1,0540
NED 8796 Harold Wijgers, Beneteau, First 31.7
DUE
2 2,0 14:09:04,0 2:39:04,0 2:41:10,0 =GT * 1,0132
NED 7263 Pieter van der Werf, Dufour 34 ,
Madam Mikma
3 3,0 14:07:23,0 2:37:23,0 2:42:24,0 =GT * 1,0319
NED 8137 Theo van de Lande, Jeanneau, Sun Fast 32i
Cool 'n Fast
4 4,0 14:17:52,0 2:47:52,0 2:47:46,0 =GT * 0,9994
NED 5383 Twan de Loos, Janneau, Sunfast 36
Last Tango
5 5,0 14:09:38,0 2:39:38,0 2:50:11,0 =GT * 1,0661
NED 7368 Marcel vd Heuvel, Bavaria , 38
WestenWind
6 6,0 14:07:18,0 2:37:18,0 2:51:00,0 =GT * 1,0871
NED 7943 Leo Spierings, Antrim, Ultimate 27
Never Ready
7 7,0 14:03:46,0 2:33:46,0 2:52:01,0 =GT * 1,1187
NED 5769 Theo Bakker, Simonis, Whitbread 30
Enzo
dnc 10,0        
BEL 7757 Bert de Mare, ORC
Hang Tran
dnc 10,0        
 


VJ1 Race 4

Starttijd: 14-1-2024  11:40:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 6140 Jan Broeken, Jeanneau, Sun Fast 32
Farouche
1 1,0 14:11:27,0 2:31:27,0 2:16:36,0 =GT * 0,9020
BOE 1 Tom Goverde, Beneteau, First 31.7
La Segesse
2 2,0 14:12:03,0 2:32:03,0 2:19:53,0 =GT * 0,9200
NED 8249 Gejo Heijkants, Beneteau , First 25.7
Impala
3 3,0 14:30:20,0 2:50:20,0 2:20:30,0 =GT * 0,8249
BOE 11 Cees Verwijmeren, Jeanneau, Sun Odyssey 45 DS
White Eagle
4 4,0 14:05:55,0 2:25:55,0 2:22:16,0 =GT * 0,9750
NED 9524 Joost Landman, Archambault, Sprint 95
Furie
5 5,0 14:14:45,0 2:34:45,0 2:29:51,0 =GT * 0,9683
BOE 9 Ronald Beltz, Jeanneau , 40.3
PerfectDay
6 6,0 14:38:47,0 2:58:47,0 2:46:16,0 =GT * 0,9300
DEN 143 Bert van der Hoeff, Elvstrom, H-boat
Maggie
dns 10,0        
BOE 8 Richard van der Koppel, Albin, Accent 26
AVA
dnc 10,0        
ZEI 700 Ben van Oorschot, Dehler, Optima 92
Bommelaar
dnc 10,0        
 


VJ2 Race 4

Starttijd: 14-1-2024  11:45:00,0        ORC ToT Offshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BOE 5 Wim Janssen, Feeling 226,
Tjoep
1 1,0 13:50:29,0 2:05:29,0 1:33:52,0 =GT * 0,7480
BOE 32 Jan Berkvens, Jeanneau, Sun 2000
Out of the Blue
2 2,0 13:52:58,0 2:07:58,0 1:35:28,0 =GT * 0,7460
ZEI 770 Marino Couwenberg, Friendship, 22
Bert
3 3,0 13:57:54,0 2:12:54,0 1:39:01,0 =GT * 0,7450
BOE 6 Yvonne Mermans, Jeanneau, Sun Odessy 29.2
Mrs Jones
4 4,0 13:51:35,0 2:06:35,0 1:39:22,0 =GT * 0,7850
BOE 18 Olav Cox, Beneteau, First 18
Urgje
5 5,0 14:14:14,0 2:29:14,0 1:47:13,0 =GT * 0,7184
BOE 2 Henk Dolleman, Etap 22, kajuitzeiljacht
Kantjil
6 6,0 14:20:16,0 2:35:16,0 1:50:14,0 =GT * 0,7100
ZEI 1074 Ton van Ooorschot, Friendship,22
sol et vita
7 7,0 14:13:34,0 2:28:34,0 1:50:41,0 =GT * 0,7450
BOE 20 michel van der sanden, beneteau, first 20
jacht zonder naam
dnc 12,0        
BOR 7 Carel de Laat, Beneteau, Oceanis 300
JutJar
dnc 12,0        
NED 38 Jurgen van Aken, Tirion, 21
Team MJZ
dnc 12,0        
BOE 12 Alexander Hermanns, VJ2
Kaizen
dnc 12,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2023, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl